Korzyści z zastosowania wiat fotowoltaicznych na rowery

Krzysztof Kozielski
3/10/2023
Share this post

Wiaty fotowoltaiczne  na rowery to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcję ochrony rowerów przed deszczem i śniegiem z możliwością wytwarzania energii elektrycznej ze słońca. Dzięki temu są korzystne dla użytkowników rowerów oraz właścicieli nieruchomości, na których są zainstalowane.

Korzyści dla użytkowników Wiat rowerowych :

  • Ochrona przed deszczem  i śniegiem - wiaty fotowoltaiczne zapewniają ochronę rowerów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu są one bezpieczne i gotowe do jazdy w każdej chwili.
  • Gniazdka do ładowania elektrycznych rowerów/ hulajnóg
  • Ładowanie urządzeń elektrycznych - wiaty fotowoltaiczne mogą być wyposażone w ładowarki do urządzeń elektrycznych, dzięki czemu użytkownicy rowerów mogą naładować swoje smartfony, tablety czy e-rowery.
  • Dodatkowe miejsca parkingowe - wiaty fotowoltaiczne pozwalają na zagospodarowanie przestrzeni, która wcześniej nie była wykorzystywana, dzięki czemu zwiększa się liczba miejsc parkingowych dla rowerów.

Korzyści dla właścicieli nieruchomości:

  • Oszczędność energii elektrycznej - wiaty fotowoltaiczne mogą wytwarzać energię elektryczną, która może być wykorzystywana do zasilania oświetlenia, urządzeń elektrycznych czy systemów alarmowych.
  • Podniesienie wartości nieruchomości - wiaty fotowoltaiczne mogą podnieść wartość nieruchomości, ponieważ są one nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem.
  • Promocja ekologii - wiaty fotowoltaiczne są symbolem ekologii i troski o środowisko, dzięki czemu mogą przyczynić się do promocji ekologii wśród mieszkańców.

Wiaty fotowoltaiczne na rowery to rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści zarówno dla użytkowników rowerów, jak i właścicieli nieruchomości. Są one nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne.

Dodatkowo ESP SA zaprojektowało designerskie stojaki na rower

No items found.
Blog

Inne artykuły

zeroemisyjność
Krzysztof Kozielski

Pszczyna zeroemisyjna

Wczoraj byłem na kongresie Think Eco: Czysta woda, czysta energia, czysta Polska to wydarzenie, na którym eksperci reprezentujący różne sektory nauki...
zeroemisyjność
Krzysztof Kozielski

Przekształcenie konsumenta energii w jego producenta – czy to możliwe?

Zakłady oczyszczania ścieków i uzdatniania wody są z reguły największym, pojedynczym konsumentem energii elektrycznej w przypadku każdego miasta...
magazyny energii
Krzysztof Kozielski

Domowe magazyny energii

To najlepszy sposob na przechowywanie nadmiaru energii generowanej przez panele fotowoltaiczne.
ESP SA

Kontakt z nami

Dziękujemy za przesłane zapytanie.
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Wystąpił błąd! Proszę sprawdzić pola formularza.
Siedziba spółki
40-857 Katowice, ul. Wolnego 4 Polska
konto: PL 34 1140 1078 0000 5714 8500 1001 mBank S.A.
konto: PL 57 1050 1344 1000 0090 3295 0637 ING Bank Śląski S.A.
adres e-Doreczenia : AE:PL-81554-02108-FRDAI-18
Dane spółki:
ENERGY SAFE POWER SA
40-857 Katowice,
ul. Wolnego 4
Polska
REGON: 387272610, NIP: 6342982498
Wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000864340
Kapitał zakładowy 100.000 PLN opłacony w całości.
© 2023 ENERGY SAFE POWER SA. All right reserved.