Zespół wiedza i doświadczenie

Nasz zespół

Koncentrujemy się na trzech obszarach: magazynach energii, wiatach PV i serwisie farm fotowoltaicznych. Koncentrujemy się na trzech obszarach: magazynach energii, wiatach PV i serwisie farm fotowoltaicznych.

Krzysztof Kozielski
Krzysztof Kozielski

Prezes zarządu ENERGY SAFE POWER SA (ESP SA), Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wykwalifikowany menadżer z wieloletnim doświadczeniem w wielu branżach, pozyskał i realizował projekty z zakresu geodezji, IT, budownictwa, telekomunikacji, rolnictwa oraz fotowoltaiki. Prywatnie motocyklista i wielki fan motoryzacji, zapalony nurek oraz fotograf podwodnego świata.

Wojciech Zielezny
Wojciech Zieleźny

Prezes firmy z branży OZE Słońce+ Sp. z o.o.. Absolwent Politechniki Śląskiej na wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w działach R&D. Kierował zespołami projektowymi w firmach z branży medycznej, automatyki przemysłowej, automatyki górniczej oraz energetycznej. Prywatnie pasjonat sportu i historii techniki.

Tomasz Pruszczynski
Tomasz Pruszczyński

Prezes zarządu Grupy Medialnej tuPolska. Absolwent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych, studiował także budownictwo, fotografię i socjologię. Służył w wojsku. Był zaangażowany w tworzenie takich spółek jak OS3, SARE (aktualna nazwa Digitree SA notowana na GPW), Digital Avenue, Hostersi czy Red Sky. Jako współzałożyciel i prezes przeszedł proces od startupu, przez debiut na Newconnect, aż do zadzwonienia dzwonkiem na GPW. Sprzedał też współtworzone przez siebie spółki do takich funduszy jak MCI, Xevin Investments, WS Investments, Concordia. Prywatnie pasjonat dalekich podróży i sportów wodnych.

Tomasz Trepka
Tomasz Trepka

Absolwent Politechniki Śląskiej Wydział Budownictwa i Politechniki Warszawskiej Wydział Inżynierii Lądowej, posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami w kilku specjalnościach. Prezes Zarządu Inżbud TT Sp. z o. o. - inżynieria i budownictwo ogólne, roboty inżynieryjne, drogowe, sieciowe, obiekty przemysłowe i mieszkalne w systemie „zaprojektuj i zbuduj” oraz Generalnego Wykonawstwa. Miłośnik motoryzacji, sztuk walki MMA oraz sportów motorowodnych.

Rewolucja w zakresie zielonej energii następnej generacji w regionie Morza Bałtyckiego

Założyciele

SŁOŃCE+

Dynamicznie rozwijający się dostawca rozwiązań odnawialnych źródeł energii: fotowoltaiki i pomp ciepła.

Krzysztof Kozielski

Inwestor, menadżer z 20 letni doświadczeniem, kierował kilkoma spółkami w tym jedną notowaną na giełdzie papierów własnościowych.

Inżbud TT Sp. z o. o.

Grupa Inżbud działa w segmencie inżynierii i budownictwa ogólnego. Wykonuje roboty inżynieryjne, drogowe i sieciowe ale również realizuje obiekty przemysłowe i mieszkalne w systemie GW.

Realizacje

Grodzisk Mazowiecki
Ponad 106 miejsc parkingowych pod dachem. Łączna moc instalacji PV: 370 kWp.
Bytom
1 Wiata PV, moc 8,1 kWp, 2 ładowarki typu Wallbox
Bielsko Biała
Dwie Wiaty PV, lokalizacja Bielsko Biała ul. Żywiecka 43, moc 16,2 kWp
ESP SA

Kontakt z nami

Dziękujemy za przesłane zapytanie.
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Wystąpił błąd! Proszę sprawdzić pola formularza.
Siedziba spółki
40-857 Katowice, ul. Wolnego 4 Polska
konto: PL 34 1140 1078 0000 5714 8500 1001 mBank S.A.
konto: PL 57 1050 1344 1000 0090 3295 0637 ING Bank Śląski S.A.
adres e-Doreczenia : AE:PL-81554-02108-FRDAI-18
Dane spółki:
ENERGY SAFE POWER SA
40-857 Katowice,
ul. Wolnego 4
Polska
REGON: 387272610, NIP: 6342982498
Wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000864340
Kapitał zakładowy 100.000 PLN opłacony w całości.
© 2023 ENERGY SAFE POWER SA. All right reserved.