Domowe magazyny energii

Domowe magazyny energii

To najlepszy sposob na przechowywanie nadmiaru energii generowanej przez panele fotowoltaiczne.

Domowy magazyn energii dzięki zwiększeniu autokonsumpcji pomoże jeszcze bardziej obniżyć rachunki za energię, co więcej, pozwoli Ci zwiększyć swoją niezależność od dostawców energii.

Na jakie parametry magazynów powinniście zwrócić uwagę

Na pewno na:

  • Pojemność – tu podpowiedź, w wypadku domowych magazynów energii zwróćcie uwagę na możliwość ich rozbudowy w razie potrzeby.
  • Opcje rozbudowy pozwolą Wam obecnie zainstalować np. magazyn o pojemności około 5 kWh, a w przyszłości w zależności od potrzeb zwiększyć pojemność kilkukrotnie.
  • Dzięki temu Wasz magazyn będzie zawsze odpowiedni do aktualnego zapotrzebowania.

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Krzysztof Kozielski

Krzysztof Kozielski

Prezes zarządu ENERGY SAFE POWER SA (ESP SA)

popularne artykuły

Czytaj również

Krzysztof Kozielski z ESP
wiata fotowoltaiczna

Lider Transformacji Energetycznej

W Katowicach w dniu 28.06.2022 odbyła się pierwsza gala rozdania nagród Liderów Transformacji Energetycznej pod patronatem honorowym Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska

Czytaj więcej »
wiata fotowoltaiczna

Ładowarki dla EV i plug-in

Dla problemem dla wielu osób zainteresowanych zakupem samochodu hybrydowego typu plug-in lub elektryka ( EV ) które nie posiadają własnego garażu pozostaję miejsc ładowania ich samochodu.

Czytaj więcej »
Ciecz przechowa energię
wydarzenia

Ciecz przechowa energię

Wiaty Fotowoltaiczne (PV) Oferowane przez firmę Energy Safe Power SA wiaty PV już na pierwszy rzut oka wywierają duże wrażenie dzięki ich nowoczesnej formie. Mocowania na wspornikach wiaty pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni parkingowej i umożliwiają łatwe parkowanie pojazdów zapewniając samochodom ochronę przed słońcem, gradem, śniegiem.

Czytaj więcej »
Zielony pływający Hotel
wydarzenia

Zielony pływający – Hotel

Luksusowy hotel u brzegów Kataru ma docelowo dysponować 152 pokojami. Ma nie tylko generować na swoje potrzeby energię elektryczną, ale także przetwarzać wielokrotnie wodę opadową.

Czytaj więcej »
Mój Prąd od 1 lipca
wydarzenia

„Mój Prąd” od 1 lipca

Program „Mój Prąd” będzie finansowany z pieniędzy unijnych z instrumentu, w którym koszty kwalifikowane stanowią wydatki poniesione w okresie od 1.02.2020 r. do 31.12.2023 r.

Czytaj więcej »